szafka łazienkowa wisząca line reed green 30 cm zielony 83-30-1dq
Nr kat. 100526125







opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Line Reed Green to stylowe rozwiązanie w modnym zielonym kolorze o matowym wykończeniu. Kompaktowe wymiary 30x30x19 cm idealnie sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Elegancki front z dekoracyjnym ryflowaniem dodaje wnętrzu charakteru i nowoczesności. Zielony kolor w matowym wykończeniu wprowadza do łazienki świeżość i harmonię. Solidna konstrukcja z laminowanego MDF zapewnia trwałość i odporność na wilgoć typową dla łazienek. System cichego domykania gwarantuje komfort użytkowania – mechanizm delikatnie hamuje drzwiczki tuż przed zamknięciem. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną całość. Szafka wymaga samodzielnego montażu. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalnych przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | Line Reed Green |
| Kolor producenta: | Reed Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: | Wykończenie matowe |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 83-30-1DQ |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Line Reed Green to stylowe rozwiązanie w modnym zielonym kolorze o matowym wykończeniu. Kompaktowe wymiary 30x30x19 cm idealnie sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Elegancki front z dekoracyjnym ryflowaniem dodaje wnętrzu charakteru i nowoczesności. Zielony kolor w matowym wykończeniu wprowadza do łazienki świeżość i harmonię. Solidna konstrukcja z laminowanego MDF zapewnia trwałość i odporność na wilgoć typową dla łazienek. System cichego domykania gwarantuje komfort użytkowania – mechanizm delikatnie hamuje drzwiczki tuż przed zamknięciem. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną całość. Szafka wymaga samodzielnego montażu. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalnych przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | Line Reed Green |
| Kolor producenta: | Reed Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: | Wykończenie matowe |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 83-30-1DQ |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca line reed green 30 cm zielony 83-30-1dq
Nr kat. 100526125
Cena katalogowa: 197 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 197 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Line Reed Green to stylowe rozwiązanie w modnym zielonym kolorze o matowym wykończeniu. Kompaktowe wymiary 30x30x19 cm idealnie sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Elegancki front z dekoracyjnym ryflowaniem dodaje wnętrzu charakteru i nowoczesności. Zielony kolor w matowym wykończeniu wprowadza do łazienki świeżość i harmonię. Solidna konstrukcja z laminowanego MDF zapewnia trwałość i odporność na wilgoć typową dla łazienek. System cichego domykania gwarantuje komfort użytkowania – mechanizm delikatnie hamuje drzwiczki tuż przed zamknięciem. Zintegrowane uchwyty tworzą spójną, minimalistyczną całość. Szafka wymaga samodzielnego montażu. Idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalnych przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | Line Reed Green |
| Kolor producenta: | Reed Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: | Wykończenie matowe |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 83-30-1DQ |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


