szafka łazienkowa wisząca elita for all 40x80x21,6 cm forst green mat re140400077010
Nr kat. 100485640

opis produktu
Szafka Łazienkowa Wisząca Elita For All 40 Cm Zielony Mat 169670 stanowi doskonały wybór do współczesnej łazienki. Model o głębokości 22 cm, z pojedynczymi drzwiami oraz regulowanymi półkami, oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Szafka wykonana z trwałej płyty laminowanej, z lakierowanym frontem, zachwyca matowym wykończeniem w pięknym odcieniu zieleni, który wprowadza do wnętrza nowoczesną elegancję Produkt dostępny jest także w innych kolorach, umożliwiając łatwe dopasowanie go do indywidualnej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Kolor producenta: | Forest Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400077010 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka Łazienkowa Wisząca Elita For All 40 Cm Zielony Mat 169670 stanowi doskonały wybór do współczesnej łazienki. Model o głębokości 22 cm, z pojedynczymi drzwiami oraz regulowanymi półkami, oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Szafka wykonana z trwałej płyty laminowanej, z lakierowanym frontem, zachwyca matowym wykończeniem w pięknym odcieniu zieleni, który wprowadza do wnętrza nowoczesną elegancję Produkt dostępny jest także w innych kolorach, umożliwiając łatwe dopasowanie go do indywidualnej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Kolor producenta: | Forest Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400077010 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca elita for all 40x80x21,6 cm forst green mat re140400077010
Nr kat. 100485640
Cena katalogowa: 716 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 716 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka Łazienkowa Wisząca Elita For All 40 Cm Zielony Mat 169670 stanowi doskonały wybór do współczesnej łazienki. Model o głębokości 22 cm, z pojedynczymi drzwiami oraz regulowanymi półkami, oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Szafka wykonana z trwałej płyty laminowanej, z lakierowanym frontem, zachwyca matowym wykończeniem w pięknym odcieniu zieleni, który wprowadza do wnętrza nowoczesną elegancję Produkt dostępny jest także w innych kolorach, umożliwiając łatwe dopasowanie go do indywidualnej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Kolor producenta: | Forest Green |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400077010 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


