szafka łazienkowa wisząca elita for all 40 cm stone mat re140400077040
Nr kat. 100485643
opis produktu
Szafka Łazienkowa Wisząca Elita For All 40 Cm Stone Mat 169674 to elegancki element wyposażenia, który doskonale uzupełnia nowoczesną łazienkę. Model jest szafką boczną o głębokości 22 cm, dzięki pojedynczym drzwiom i regulowanym półkom oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywanie akcesoriów. Szafka wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej, charakteryzuje się lakierowanym frontem oraz matowym wykończeniem w szarym odcieniu, które nadaje wnętrzu subtelnego i nowoczesnego charakteru. Produkt dostępny jest także w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400077040 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Wisząca Elita For All 40 Cm Stone Mat 169674 to elegancki element wyposażenia, który doskonale uzupełnia nowoczesną łazienkę. Model jest szafką boczną o głębokości 22 cm, dzięki pojedynczym drzwiom i regulowanym półkom oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywanie akcesoriów. Szafka wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej, charakteryzuje się lakierowanym frontem oraz matowym wykończeniem w szarym odcieniu, które nadaje wnętrzu subtelnego i nowoczesnego charakteru. Produkt dostępny jest także w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Szafka do zabudowy WC: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400077040 |
| Waga brutto: | 11.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca elita for all 40 cm stone mat re140400077040
Nr kat. 100485643
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




