szafka łazienkowa wisząca elita for all 40x80x12,6 cm sage mat re140400061470
Nr kat. 100596065
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400061470 |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE140400061470 |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca elita for all 40x80x12,6 cm sage mat re140400061470
Nr kat. 100596065
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



