szafka łazienkowa wisząca comad nova 40x20 cm dąb coast evoke 83-40-20
Nr kat. 100624364
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Nova 40x20 cm w odcieniu dębu coast evoke zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wykonana z wytrzymałej płyty MDF gwarantuje stabilność i trwałość przez lata użytkowania. Kompaktowe wymiary 40x20x17 cm sprawiają, że idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr. Jasne drewno o matowym wykończeniu wprowadza naturalny akcent do wnętrza i pasuje do różnych stylów aranżacji. Montaż na ścianie pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń podłogową i ułatwia sprzątanie. Otwarta konstrukcja zapewnia szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów. Szafka pochodzi z kolekcji Nova marki Comad, która łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z dołączoną instrukcją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-40-20 |
| Waga brutto: | 3.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Nova 40x20 cm w odcieniu dębu coast evoke zapewnia dodatkową przestrzeń na przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wykonana z wytrzymałej płyty MDF gwarantuje stabilność i trwałość przez lata użytkowania. Kompaktowe wymiary 40x20x17 cm sprawiają, że idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr. Jasne drewno o matowym wykończeniu wprowadza naturalny akcent do wnętrza i pasuje do różnych stylów aranżacji. Montaż na ścianie pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń podłogową i ułatwia sprzątanie. Otwarta konstrukcja zapewnia szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów. Szafka pochodzi z kolekcji Nova marki Comad, która łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z dołączoną instrukcją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-40-20 |
| Waga brutto: | 3.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca comad nova 40x20 cm dąb coast evoke 83-40-20
Nr kat. 100624364
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







