szafka łazienkowa wisząca comad nova 30x30 cm dąb coast evoke 83-30-1dq
Nr kat. 100624381
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-30-1DQ |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-30-1DQ |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca comad nova 30x30 cm dąb coast evoke 83-30-1dq
Nr kat. 100624381
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








