szafka łazienkowa wisząca comad nova 20x20 cm dąb coast evoke 83-20-20
Nr kat. 100624360
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Nova 20x20 cm w kolorze dębu coast evoke to praktyczne rozwiązanie do przechowywania drobnych akcesoriów łazienkowych. Wykonana z płyty MDF zapewnia stabilną konstrukcję odporną na warunki panujące w łazience. Kompaktowe wymiary 20x20x17 cm pozwalają wykorzystać nawet najmniejsze przestrzenie na ścianie. Jasny odcień drewna o matowym wykończeniu wprowadza ciepły akcent do wnętrza i komponuje się z różnymi stylami aranżacji. Montaż na ścianie oszczędza miejsce na podłodze i ułatwia utrzymanie czystości. Otwarta konstrukcja gwarantuje natychmiastowy dostęp do przechowywanych kosmetyków czy przyborów toaletowych. Model pochodzi z kolekcji Nova marki Comad, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-20-20 |
| Waga brutto: | 2.780 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Nova 20x20 cm w kolorze dębu coast evoke to praktyczne rozwiązanie do przechowywania drobnych akcesoriów łazienkowych. Wykonana z płyty MDF zapewnia stabilną konstrukcję odporną na warunki panujące w łazience. Kompaktowe wymiary 20x20x17 cm pozwalają wykorzystać nawet najmniejsze przestrzenie na ścianie. Jasny odcień drewna o matowym wykończeniu wprowadza ciepły akcent do wnętrza i komponuje się z różnymi stylami aranżacji. Montaż na ścianie oszczędza miejsce na podłodze i ułatwia utrzymanie czystości. Otwarta konstrukcja gwarantuje natychmiastowy dostęp do przechowywanych kosmetyków czy przyborów toaletowych. Model pochodzi z kolekcji Nova marki Comad, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Produkt wymaga samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 83-20-20 |
| Waga brutto: | 2.780 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca comad nova 20x20 cm dąb coast evoke 83-20-20
Nr kat. 100624360
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







