szafka łazienkowa wisząca comad dalia 30 cm kaszmirowy mat 80-30-1d
Nr kat. 100528078
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Wykończenie matowe |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 80-30-1D |
| Waga brutto: | 11.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Wykończenie matowe |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 80-30-1D |
| Waga brutto: | 11.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca comad dalia 30 cm kaszmirowy mat 80-30-1d
Nr kat. 100528078
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











