szafka łazienkowa wisząca comad aruba 35 cm jasne drewno aruba craft 810 fsc
Nr kat. 100322664

opis produktu
Potrzebujesz produktu, który zagwarantuje miejsce do przechowywania w łazience? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie świetnie komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Dzięki takiemu połączeniu materiałów jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Wysokość mebla to 68 cm, szerokość 35 cm, a głębokość 32 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 810 FSC |
| Waga brutto: | 12.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Potrzebujesz produktu, który zagwarantuje miejsce do przechowywania w łazience? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie świetnie komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Dzięki takiemu połączeniu materiałów jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Wysokość mebla to 68 cm, szerokość 35 cm, a głębokość 32 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 810 FSC |
| Waga brutto: | 12.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca comad aruba 35 cm jasne drewno aruba craft 810 fsc
Nr kat. 100322664
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Potrzebujesz produktu, który zagwarantuje miejsce do przechowywania w łazience? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie świetnie komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Dzięki takiemu połączeniu materiałów jest wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Wysokość mebla to 68 cm, szerokość 35 cm, a głębokość 32 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 35 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 810 FSC |
| Waga brutto: | 12.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


