szafka łazienkowa wisząca 40 elita look
Nr kat. 100200792
opis produktu
Matowy, szary kolor wyróżnia wiszącą szafkę łazienkową ELITA LOOK o szerokości 40cm na tle innych modeli od firmy Elita. Posiada dwie półki, których wysokość może być dowolnie dostosowana. Ich uniwersalność sprawia, że organizacja przedmiotów w każdym pomieszczeniu łazienkowym będzie niezwykle prosta. Dodatkową zaletą produktu są jego nowoczesne drzwi z mechanizmem soft-close, zapobiegającym trzaskaniu. Tak jak inne meble z kolekcji LOOK, prezentowany model został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie temperatury, wilgoci i innych czynników zewnętrznych. Ponadto, został także przystosowany do łączenia z lustrem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167613 |
| Waga brutto: | 11.100 kg |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Matowy, szary kolor wyróżnia wiszącą szafkę łazienkową ELITA LOOK o szerokości 40cm na tle innych modeli od firmy Elita. Posiada dwie półki, których wysokość może być dowolnie dostosowana. Ich uniwersalność sprawia, że organizacja przedmiotów w każdym pomieszczeniu łazienkowym będzie niezwykle prosta. Dodatkową zaletą produktu są jego nowoczesne drzwi z mechanizmem soft-close, zapobiegającym trzaskaniu. Tak jak inne meble z kolekcji LOOK, prezentowany model został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie temperatury, wilgoci i innych czynników zewnętrznych. Ponadto, został także przystosowany do łączenia z lustrem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 22 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167613 |
| Waga brutto: | 11.100 kg |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca 40 elita look
Nr kat. 100200792
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






