szafka łazienkowa wisząca domino bokser 36x18x102 cm czarny
Nr kat. 100558922
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Domino Bokser 36x18x102 cm czarny to propozycja, która przemyca surowy klimat loftu oraz postfabrycznych, industrialnych i nieszablonowych wnętrz. Prezentowany mebel łazienkowy wyróżnia się czarnym korpusem wykonanym z aluminium. Jego oszczędna i geometryczna forma stanowi odpowiedź na współczesne trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasowy urok wyrazistego designu. Drzwi uchylne szafki łazienkowej wypełnia szkło ornamentowe o strukturalnej powierzchni. Pionowe płyciny, a także matowe i półtransparentne przeszklenie nadaje konstrukcji dozę lekkości. Model wyposażony w trzy półki zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wymiary szafki łazienkowej z kolekcji Domino sięgają 36 cm szerokości, 10 cm wysokości oraz 18 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Bokser |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Domino |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Szkło karbowane |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Waga brutto: | 15.700 kg |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Domino Bokser 36x18x102 cm czarny to propozycja, która przemyca surowy klimat loftu oraz postfabrycznych, industrialnych i nieszablonowych wnętrz. Prezentowany mebel łazienkowy wyróżnia się czarnym korpusem wykonanym z aluminium. Jego oszczędna i geometryczna forma stanowi odpowiedź na współczesne trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasowy urok wyrazistego designu. Drzwi uchylne szafki łazienkowej wypełnia szkło ornamentowe o strukturalnej powierzchni. Pionowe płyciny, a także matowe i półtransparentne przeszklenie nadaje konstrukcji dozę lekkości. Model wyposażony w trzy półki zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Wymiary szafki łazienkowej z kolekcji Domino sięgają 36 cm szerokości, 10 cm wysokości oraz 18 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Bokser |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Domino |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Szkło karbowane |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Waga brutto: | 15.700 kg |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca domino bokser 36x18x102 cm czarny
Nr kat. 100558922
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



