szafka łazienkowa wisząca 20 defra multi
Nr kat. 100178264
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który pozwoli Ci stworzyć zorganizowaną przestrzeń? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 20 DEFRA MULTI to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jej wysokość to 90 cm, szerokość to 20 cm, a głębokość to 20 cm. Należy do kolekcji Multi i będzie świetnie prezentować się w zestawieniu z innymi elementami z tej kolekcji. Ma biały kolor. SZAFKA POD UMYWALKĘ 50 DEFRA MURCIA jest wykonana z płyty laminowanej. Dzięki temu materiałowi mebel nie przyciąga do siebie kurzu. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 20 DEFRA MULTI jest przystosowana do samodzielnego montażu. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Multi |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 190-A-02001 |
| Waga brutto: | 7.600 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz elementu wyposażenia wnętrza, który pozwoli Ci stworzyć zorganizowaną przestrzeń? W takim razie SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 20 DEFRA MULTI to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jej wysokość to 90 cm, szerokość to 20 cm, a głębokość to 20 cm. Należy do kolekcji Multi i będzie świetnie prezentować się w zestawieniu z innymi elementami z tej kolekcji. Ma biały kolor. SZAFKA POD UMYWALKĘ 50 DEFRA MURCIA jest wykonana z płyty laminowanej. Dzięki temu materiałowi mebel nie przyciąga do siebie kurzu. SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA 20 DEFRA MULTI jest przystosowana do samodzielnego montażu. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Multi |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 190-A-02001 |
| Waga brutto: | 7.600 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca 20 defra multi
Nr kat. 100178264
Zobacz inne z kolekcji




