szafka dolna alto 3 szuflady 60x82 mdf jasny szary
Nr kat. 100517297
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alto classic MDF folia j szary |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Do siebie |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | nie |
| Dostawca: | STOLKAR |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 44.6 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Metalbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Popiel |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Stolkar Sp. z o.o. NISKIE BRODNO 4 87-300 BRODNICA POLSKA kwisniewska@stolkar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alto classic MDF folia j szary |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Do siebie |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | nie |
| Dostawca: | STOLKAR |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 44.6 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Metalbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Popiel |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
| Nowość: | Tak |
Stolkar Sp. z o.o. NISKIE BRODNO 4 87-300 BRODNICA POLSKA kwisniewska@stolkar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna alto 3 szuflady 60x82 mdf jasny szary
Nr kat. 100517297
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






