szafa przesuwna sofia 08 120 2d biały
Nr kat. 100575785
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 54.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Głębokość: | 54.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna sofia 08 120 2d biały
Nr kat. 100575785
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







