stopnica velvet concrete grey steptread mat rectified 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280668

opis produktu
STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka podłogowa przeznaczona do wykończenia schodów. Jej krawędź została wzbogacona ryflami, które stanowią zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT znakomicie naśladuje beton. Jej powierzchnia jest gładka i matowa. Została wykończona w szarym kolorze. Wyróżniają ją właściwości mrozoodporne. Jest trwała i wytrzymała. Bez problemu utrzymasz ją w czystości. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. To płytka rektyfikowana, która umożliwia zastosowanie między płytkami minimalnej ilości spoiny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Velvet Concrete |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka podłogowa przeznaczona do wykończenia schodów. Jej krawędź została wzbogacona ryflami, które stanowią zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT znakomicie naśladuje beton. Jej powierzchnia jest gładka i matowa. Została wykończona w szarym kolorze. Wyróżniają ją właściwości mrozoodporne. Jest trwała i wytrzymała. Bez problemu utrzymasz ją w czystości. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. To płytka rektyfikowana, która umożliwia zastosowanie między płytkami minimalnej ilości spoiny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Velvet Concrete |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stopnica velvet concrete grey steptread mat rectified 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280668
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka podłogowa przeznaczona do wykończenia schodów. Jej krawędź została wzbogacona ryflami, które stanowią zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT znakomicie naśladuje beton. Jej powierzchnia jest gładka i matowa. Została wykończona w szarym kolorze. Wyróżniają ją właściwości mrozoodporne. Jest trwała i wytrzymała. Bez problemu utrzymasz ją w czystości. STOPNICA VELVET CONCRETE GREY STEPTREAD MAT RECT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. To płytka rektyfikowana, która umożliwia zastosowanie między płytkami minimalnej ilości spoiny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.3 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Velvet Concrete |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


