stolik ronda dąb artisan / biały
Nr kat. 100375900
Szczegóły Produktu
| Kształt blatu: | Okrągły |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Kształt blatu: | Okrągły |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik ronda dąb artisan / biały
Nr kat. 100375900
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




