stolik kawowy boston dąb artisan / biały
Nr kat. 100599593
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Wysokość: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy boston dąb artisan / biały
Nr kat. 100599593
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











