stolik kawowy alisma mosiądz / biały marmur guangxi
Nr kat. 100495763
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MARMUR |
| Kolor blatu: | Biały marmur Guangxi |
| Kolor stelażu: | Mosiądz |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 60 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | MARMUR |
| Kolor blatu: | Biały marmur Guangxi |
| Kolor stelażu: | Mosiądz |
| Wysokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik kawowy alisma mosiądz / biały marmur guangxi
Nr kat. 100495763
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









