stolik alisma złoty chrom / biały marmur rzymski
Nr kat. 100495742
opis produktu
Stolik Alisma złoty chrom / biały marmur rzymski to efektowny stolik kawowy, który dopełni przestrzeń utrzymaną w stylu glamour, a także zaaranżowaną w nurcie nowoczesnej elegancji. Prezentowany model charakteryzuje się prostą, geometryczną i powściągliwą formą, którą wzbogaca szykowna kolorystyka oraz wyrafinowane wzornictwo. Stelaż stolika Alisma przybiera przestrzenną formę oraz złoty kolor, który nadaje konstrukcji ekskluzywny charakter. Zaś blat pokryty szkłem hartowanym utrzymany jest w białym kolorze. Jego powierzchnia perfekcyjnie odzwierciedla wzór marmuru rzymskiego. Elegancki stolik kawowy do salonu wyróżnia także okrągły kształt, zyskując subtelną i łagodną linię. Wymiary modelu Alisma sięgają 50 cm średnicy oraz 42 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 50 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Biały marmur rzymski |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Wysokość: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stolik Alisma złoty chrom / biały marmur rzymski to efektowny stolik kawowy, który dopełni przestrzeń utrzymaną w stylu glamour, a także zaaranżowaną w nurcie nowoczesnej elegancji. Prezentowany model charakteryzuje się prostą, geometryczną i powściągliwą formą, którą wzbogaca szykowna kolorystyka oraz wyrafinowane wzornictwo. Stelaż stolika Alisma przybiera przestrzenną formę oraz złoty kolor, który nadaje konstrukcji ekskluzywny charakter. Zaś blat pokryty szkłem hartowanym utrzymany jest w białym kolorze. Jego powierzchnia perfekcyjnie odzwierciedla wzór marmuru rzymskiego. Elegancki stolik kawowy do salonu wyróżnia także okrągły kształt, zyskując subtelną i łagodną linię. Wymiary modelu Alisma sięgają 50 cm średnicy oraz 42 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stolik |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 50 cm |
| Szerokość blatu: | 50 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Szkło hartowane |
| Kolor blatu: | Biały marmur rzymski |
| Kolor stelażu: | Złoty |
| Wysokość: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stolik alisma złoty chrom / biały marmur rzymski
Nr kat. 100495742
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









