stół rozkładany indianapolis 160(200)x90 jesion jasny
Nr kat. 100577220
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Jesion jasny |
| Kolor stelażu: | Jesion jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 200 cm |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Jesion jasny |
| Kolor stelażu: | Jesion jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany indianapolis 160(200)x90 jesion jasny
Nr kat. 100577220
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






