stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc omnires modern project chrom połysk mp60810cr
Nr kat. 100454421
opis produktu
Stojak Łazienkowy Na Papier Ze Szczotką Wc Omnires Modern Project Chrom Połysk Mp60810cr stanowi estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki, wyposażony w uchwyt na papier oraz szczotkę WC umieszczoną w zamkniętym, cylindrycznym pojemniku, gwarantuje porządek i higienę. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej wyróżnia się wykończeniem z połyskiem w kolorze chromu, które dodaje wnętrzu nowoczesnej elegancji, jego wysokość 63.5 cm zapewnia wygodne użytkowanie, a minimalistyczny design idealnie komponuje się ze współczesnymi aranżacjami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Szerokość: | 25.8 cm |
| Symbol producenta: | MP60810CR |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie w połysku |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stojak Łazienkowy Na Papier Ze Szczotką Wc Omnires Modern Project Chrom Połysk Mp60810cr stanowi estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki, wyposażony w uchwyt na papier oraz szczotkę WC umieszczoną w zamkniętym, cylindrycznym pojemniku, gwarantuje porządek i higienę. Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej wyróżnia się wykończeniem z połyskiem w kolorze chromu, które dodaje wnętrzu nowoczesnej elegancji, jego wysokość 63.5 cm zapewnia wygodne użytkowanie, a minimalistyczny design idealnie komponuje się ze współczesnymi aranżacjami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Szerokość: | 25.8 cm |
| Symbol producenta: | MP60810CR |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie w połysku |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc omnires modern project chrom połysk mp60810cr
Nr kat. 100454421
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



