stelaż podtynkowy wc mechaniczny mito przycisk chrom s701-881
Nr kat. 100574584
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Stelaże podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Mito |
| Kolekcja: | MITO |
| Kod producenta: | S701-881 |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Gwarancja przycisku: | 3 a |
| Materiał wykonania przycisku: | Tworzywo sztuczne |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 41 cm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Szerokość: | 41 cm |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Stelaże podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Mito |
| Kolekcja: | MITO |
| Kod producenta: | S701-881 |
| Regulacja spłukiwania: | 3/6l |
| Gwarancja stelaża: | 10 a |
| Gwarancja przycisku: | 3 a |
| Materiał wykonania przycisku: | Tworzywo sztuczne |
| Zakres głębokości stelaża: | 15 cm - 20 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm - 137 cm |
| Szerokość stelaża: | 41 cm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Szerokość: | 41 cm |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stelaż podtynkowy wc mechaniczny mito przycisk chrom s701-881
Nr kat. 100574584
Zobacz inne z kolekcji





