stelaż do szafki łazienkowej roca 36 cm z bocznym relingiem czarny a817027485
Nr kat. 100570252
opis produktu
Stelaż do szafki łazienkowej Roca 36 cm z bocznym relingiem czarny a817027485 to akcesoria łazienkowe do szafek producenta Roca, które dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Powyższy stelaż przeznaczony jest do podparcia szafek podumywalkowych. Utrzymany w surowej i minimalistycznej formie, dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym oraz loft. Stelaż do szafki łazienkowej wykonany został z niezawodnej stali. Utrzymany w ponadczasowym odcieniu czerni, doskonale podkreśla geometryczny kształt podstawy. Prezentowany stelaż został wzbogacony o boczny reling, który stanowi praktyczny dodatek służący wygodnemu zawieszeniu ręcznika bądź kosmetyczki. Wymiary produktu sięgają 80 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | roma |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | A817027485 |
| Waga brutto: | 2.609 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stelaż do szafki łazienkowej Roca 36 cm z bocznym relingiem czarny a817027485 to akcesoria łazienkowe do szafek producenta Roca, które dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Powyższy stelaż przeznaczony jest do podparcia szafek podumywalkowych. Utrzymany w surowej i minimalistycznej formie, dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym oraz loft. Stelaż do szafki łazienkowej wykonany został z niezawodnej stali. Utrzymany w ponadczasowym odcieniu czerni, doskonale podkreśla geometryczny kształt podstawy. Prezentowany stelaż został wzbogacony o boczny reling, który stanowi praktyczny dodatek służący wygodnemu zawieszeniu ręcznika bądź kosmetyczki. Wymiary produktu sięgają 80 cm wysokości oraz 36 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | roma |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | A817027485 |
| Waga brutto: | 2.609 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stelaż do szafki łazienkowej roca 36 cm z bocznym relingiem czarny a817027485
Nr kat. 100570252
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



