panele podłogowe wodoodporne quick step sosna naturalna impressive ultra imu1860 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091626
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Sosna Naturalna charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Grubość 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji, która ogranicza pracę podłogi przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość - idealna do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, tworząc elegancki, uporządkowany wzór. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje sosnowe - tłoczenia idealnie pokrywają się ze słojami drewna. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Format 19x138 cm z kolekcji Impressive Ultra. 25 lat gwarancji
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Sosna Naturalna charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Grubość 12 mm zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji, która ogranicza pracę podłogi przy zmianach temperatury. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość - idealna do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, tworząc elegancki, uporządkowany wzór. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje sosnowe - tłoczenia idealnie pokrywają się ze słojami drewna. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,072 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Format 19x138 cm z kolekcji Impressive Ultra. 25 lat gwarancji
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.072 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step sosna naturalna impressive ultra imu1860 ac5 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100091626
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Pamiętaj o






