słupek łazienkowy z koszem na pranie comad nova 35x180x39 cm kaszmir mat 80-35-1d1dk
Nr kat. 100624365
opis produktu
Słupek łazienkowy z koszem na pranie Comad Nova to praktyczne rozwiązanie do przechowywania bielizny i kosmetyków. Wysoka konstrukcja o wymiarach 35x180x39 cm zmieści się nawet w wąskiej łazience. Beżowy kolor kaszmiru w matowym wykończeniu pasuje do każdego wnętrza. Front z dekoracyjnym ryflowaniem nadaje meblowi elegancki charakter. Za drzwiczkami znajduje się przestronny kosz na pranie oraz półki na ręczniki i akcesoria. System cichego domykania zapewnia delikatne i płynne zamykanie drzwi. Solidna konstrukcja z płyty MDF gwarantuje stabilność i trwałość użytkowania. Zintegrowany uchwyt wkomponowany w front ułatwia otwieranie. Mebel z kolekcji Nova można zestawić z innymi elementami tej serii. Słupek dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 180.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | 80-35-1D1DK |
| Waga brutto: | 33.640 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy z koszem na pranie Comad Nova to praktyczne rozwiązanie do przechowywania bielizny i kosmetyków. Wysoka konstrukcja o wymiarach 35x180x39 cm zmieści się nawet w wąskiej łazience. Beżowy kolor kaszmiru w matowym wykończeniu pasuje do każdego wnętrza. Front z dekoracyjnym ryflowaniem nadaje meblowi elegancki charakter. Za drzwiczkami znajduje się przestronny kosz na pranie oraz półki na ręczniki i akcesoria. System cichego domykania zapewnia delikatne i płynne zamykanie drzwi. Solidna konstrukcja z płyty MDF gwarantuje stabilność i trwałość użytkowania. Zintegrowany uchwyt wkomponowany w front ułatwia otwieranie. Mebel z kolekcji Nova można zestawić z innymi elementami tej serii. Słupek dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 180.5 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | 80-35-1D1DK |
| Waga brutto: | 33.640 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy z koszem na pranie comad nova 35x180x39 cm kaszmir mat 80-35-1d1dk
Nr kat. 100624365
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







