słupek łazienkowy rodan slim 35x136x25 cm ciemny szary
Nr kat. 100551307













opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Slim 35x136x25 cm ciemny szary to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnym designie, aktualnych trendach oraz codziennej wygodzie użytkowania. Powyższy słupek łazienkowy w odcieniu ciemnej szarości tworzy spójną kompozycję z minimalistyczną bryłą, której front zdobi jedynie wąska ramka. Produkt o matowym wykończeniu powierzchni dedykowany jest różnorodnym aranżacjom – skandynawskim, loft, nowoczesnym oraz wielu innym. Meble łazienkowe wykonane z płyty MDF laminowanej są wyjątkowo trwałe, łatwe w pielęgnacji oraz odporne na uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Ich powierzchnia nie ulega zarysowaniom ani odkształceniom wskutek wilgoci. Produkt z podwójnymi drzwiami uchylnymi wypełniają cztery półki, oferując optymalną przestrzeń wewnętrzną do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Ciemny szary |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi













opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Slim 35x136x25 cm ciemny szary to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnym designie, aktualnych trendach oraz codziennej wygodzie użytkowania. Powyższy słupek łazienkowy w odcieniu ciemnej szarości tworzy spójną kompozycję z minimalistyczną bryłą, której front zdobi jedynie wąska ramka. Produkt o matowym wykończeniu powierzchni dedykowany jest różnorodnym aranżacjom – skandynawskim, loft, nowoczesnym oraz wielu innym. Meble łazienkowe wykonane z płyty MDF laminowanej są wyjątkowo trwałe, łatwe w pielęgnacji oraz odporne na uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Ich powierzchnia nie ulega zarysowaniom ani odkształceniom wskutek wilgoci. Produkt z podwójnymi drzwiami uchylnymi wypełniają cztery półki, oferując optymalną przestrzeń wewnętrzną do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Ciemny szary |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy rodan slim 35x136x25 cm ciemny szary
Nr kat. 100551307
Cena katalogowa: 729 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 729 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Slim 35x136x25 cm ciemny szary to propozycja stworzona z myślą o nowoczesnym designie, aktualnych trendach oraz codziennej wygodzie użytkowania. Powyższy słupek łazienkowy w odcieniu ciemnej szarości tworzy spójną kompozycję z minimalistyczną bryłą, której front zdobi jedynie wąska ramka. Produkt o matowym wykończeniu powierzchni dedykowany jest różnorodnym aranżacjom – skandynawskim, loft, nowoczesnym oraz wielu innym. Meble łazienkowe wykonane z płyty MDF laminowanej są wyjątkowo trwałe, łatwe w pielęgnacji oraz odporne na uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Ich powierzchnia nie ulega zarysowaniom ani odkształceniom wskutek wilgoci. Produkt z podwójnymi drzwiami uchylnymi wypełniają cztery półki, oferując optymalną przestrzeń wewnętrzną do przechowywania podstawowych akcesoriów łazienkowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | slim |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Kolor producenta: | Ciemny szary |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


