słupek łazienkowy rodan simple 35x136x25 cm dąb jasny
Nr kat. 100551295
opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Simple 35x136x25 cm dąb jasny to propozycja utrzymana w naturalny, jasnym i kremowym odcieniu, który wniesie do wnętrza ponadczasowy styl. Prezentowany słupek łazienkowy charakteryzuje się bogatym wzorem usłojenia, który znakomicie odzwierciedla naturalną strukturę dębu. Model z drzwiami uchylnymi wyposażony został w cztery półki wewnętrzne, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Zastosowany mechanizm cichego domknięcia zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania mebla łazienkowego. Model wykonany z gładkiej płyty laminowanej jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwy w pielęgnacji. Wymiary powyższego wariantu sięgają 35 cm szerokości, 136 cm wysokości oraz 27 cm głębokości. Słupek łazienkowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | simple |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Jasny |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Simple 35x136x25 cm dąb jasny to propozycja utrzymana w naturalny, jasnym i kremowym odcieniu, który wniesie do wnętrza ponadczasowy styl. Prezentowany słupek łazienkowy charakteryzuje się bogatym wzorem usłojenia, który znakomicie odzwierciedla naturalną strukturę dębu. Model z drzwiami uchylnymi wyposażony został w cztery półki wewnętrzne, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Zastosowany mechanizm cichego domknięcia zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania mebla łazienkowego. Model wykonany z gładkiej płyty laminowanej jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwy w pielęgnacji. Wymiary powyższego wariantu sięgają 35 cm szerokości, 136 cm wysokości oraz 27 cm głębokości. Słupek łazienkowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | simple |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Jasny |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy rodan simple 35x136x25 cm dąb jasny
Nr kat. 100551295
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
















