słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm biały połysk
Nr kat. 100596140
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm biały połysk to pojemny mebel w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje się minimalistyczną formą oraz uniwersalną kolorystyką. Prezentowany słupek łazienkowy biały posiada połyskujące i gładkie wykończenie powierzchni, które sprzyja wizualnemu powiększeniu przestrzeni oraz skutecznie rozświetla wnętrze, szczególnie pożądane w łazienkach bez dostępu do światła naturalnego bądź jego znikomym źródłem. Model z drzwiami uchylnymi sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym. Wnętrze mebla wypełniają cztery półki, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów i kosmetyków. Słupek łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego oraz stojącego powstał z niezawodnej płyty lakierowanej, której gładkość gwarantuje łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości. Oferta nie obejmuje uchwytów ani nóżek – akcesoria do mebli łazienkowych Maletto producenta Senti dostępne są w sklepie Komfort do nabycia osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-002 |
| Waga brutto: | 18 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm biały połysk to pojemny mebel w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje się minimalistyczną formą oraz uniwersalną kolorystyką. Prezentowany słupek łazienkowy biały posiada połyskujące i gładkie wykończenie powierzchni, które sprzyja wizualnemu powiększeniu przestrzeni oraz skutecznie rozświetla wnętrze, szczególnie pożądane w łazienkach bez dostępu do światła naturalnego bądź jego znikomym źródłem. Model z drzwiami uchylnymi sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym. Wnętrze mebla wypełniają cztery półki, zapewniając pojemną przestrzeń do przechowywania akcesoriów i kosmetyków. Słupek łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego oraz stojącego powstał z niezawodnej płyty lakierowanej, której gładkość gwarantuje łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości. Oferta nie obejmuje uchwytów ani nóżek – akcesoria do mebli łazienkowych Maletto producenta Senti dostępne są w sklepie Komfort do nabycia osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-002 |
| Waga brutto: | 18 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm biały połysk
Nr kat. 100596140
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










