słupek łazienkowy oristo geo 35x165x35 cm dąb urban jasny ki01-sb1d-35-81
Nr kat. 100456135
opis produktu
Wysoki Słupek Łazienkowy Oristo Geo 35x165x35 Cm Dąb Urban Jasny Ki01-Sb1d-35-81 to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Stanowi doskonałą szafkę boczną o nowoczesnym designie, idealną do zawieszenia na ścianie. Wyposażony jest w pojedyncze drzwiczki z funkcją cichego zamykania oraz w praktyczne półki, które umożliwiają uporządkowanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Zastosowana płyta wiórowa gwarantuje solidność i trwałość mebla, a lakierowane fronty i korpus utrzymane w jasnym kolorze drewna, dodają mu eleganckiego wyglądu. Produkt dostępny jest w różnych kolorach, co pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji pomieszczenia. W komplecie znajduje się uchwyt chromowany relingowy. Istnieje możliwość zakupu analogicznego uchwytu w dekorze czarny mat – 100456145 lub uchwytu listwowego w takim samym wykończeniu – 100456146.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Geo |
| Dekor: | Dąb Urban Jasny |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | KI01-SB1D-35-81 |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wysoki Słupek Łazienkowy Oristo Geo 35x165x35 Cm Dąb Urban Jasny Ki01-Sb1d-35-81 to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki. Stanowi doskonałą szafkę boczną o nowoczesnym designie, idealną do zawieszenia na ścianie. Wyposażony jest w pojedyncze drzwiczki z funkcją cichego zamykania oraz w praktyczne półki, które umożliwiają uporządkowanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Zastosowana płyta wiórowa gwarantuje solidność i trwałość mebla, a lakierowane fronty i korpus utrzymane w jasnym kolorze drewna, dodają mu eleganckiego wyglądu. Produkt dostępny jest w różnych kolorach, co pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji pomieszczenia. W komplecie znajduje się uchwyt chromowany relingowy. Istnieje możliwość zakupu analogicznego uchwytu w dekorze czarny mat – 100456145 lub uchwytu listwowego w takim samym wykończeniu – 100456146.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Geo |
| Dekor: | Dąb Urban Jasny |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | KI01-SB1D-35-81 |
| Waga brutto: | 39 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy oristo geo 35x165x35 cm dąb urban jasny ki01-sb1d-35-81
Nr kat. 100456135
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





