słupek łazienkowy krofam arco 30x145x30 cm grafit mat 149-0110
Nr kat. 100488002
opis produktu
Słupek Łazienkowy Krofam Arco 30x145cm Grafit Mat 149-0110 to estetyczny i minimalistyczny produkt, który pięknie wkomponuje się w przestrzeń łazienki zarówno o jasnej, jak i ciemnej kolorystyce. Pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego: nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, boho, a nawet industrialnego. Produkt wykonany jest z płyty lakierowanej, czyli mocnego materiału odpornego na kontakt z wodą oraz łatwego w czyszczeniu. Posiada mechanizm cichego domyku hamujący pęd zamykanej szafki, która dzięki temu nie wyda głośnego dźwięku. Słupek łazienkowy z kolekcji ARCO od marki Krofam objęty jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym na codzienne użytkowanie oraz odpornym na wodę i parę. Produkt dostępny w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | arco |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 149-0110 |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek Łazienkowy Krofam Arco 30x145cm Grafit Mat 149-0110 to estetyczny i minimalistyczny produkt, który pięknie wkomponuje się w przestrzeń łazienki zarówno o jasnej, jak i ciemnej kolorystyce. Pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego: nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, boho, a nawet industrialnego. Produkt wykonany jest z płyty lakierowanej, czyli mocnego materiału odpornego na kontakt z wodą oraz łatwego w czyszczeniu. Posiada mechanizm cichego domyku hamujący pęd zamykanej szafki, która dzięki temu nie wyda głośnego dźwięku. Słupek łazienkowy z kolekcji ARCO od marki Krofam objęty jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym na codzienne użytkowanie oraz odpornym na wodę i parę. Produkt dostępny w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | arco |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 149-0110 |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy krofam arco 30x145x30 cm grafit mat 149-0110
Nr kat. 100488002
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




