słupek łazienkowy rodan flow 35x136x25 cm czarny
Nr kat. 100550789
opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Flow 35x136x25 cm czarny to model, który dedykowany jest łazienkom utrzymanym w stylu nowoczesnej elegancji. Prezentowany mebel łazienkowy czarny wprowadza do wnętrza głębię koloru, szyk oraz charakter. Produkt o matowej powierzchni wzbogacają pionowe płyciny, zdobiąc front oraz zyskując nieszablonowe wykończenie. Słupek łazienkowy z pojedynczymi drzwiami uchylnymi występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach – złotym, czarnym oraz chromowanym. Wnętrze mebla łazienkowego wypełniają cztery półki, oferując optymalną przestrzeń do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Kolekcja wykonana z płyty MDF jest odporna na trwałe zabrudzenia, zarysowania, odpryski oraz pozostałe uszkodzenia mechaniczne, zachowując doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Model przeznaczony do montażu wiszącego wspiera system cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Rodan Flow 35x136x25 cm czarny to model, który dedykowany jest łazienkom utrzymanym w stylu nowoczesnej elegancji. Prezentowany mebel łazienkowy czarny wprowadza do wnętrza głębię koloru, szyk oraz charakter. Produkt o matowej powierzchni wzbogacają pionowe płyciny, zdobiąc front oraz zyskując nieszablonowe wykończenie. Słupek łazienkowy z pojedynczymi drzwiami uchylnymi występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach – złotym, czarnym oraz chromowanym. Wnętrze mebla łazienkowego wypełniają cztery półki, oferując optymalną przestrzeń do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Kolekcja wykonana z płyty MDF jest odporna na trwałe zabrudzenia, zarysowania, odpryski oraz pozostałe uszkodzenia mechaniczne, zachowując doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Model przeznaczony do montażu wiszącego wspiera system cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 21 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy rodan flow 35x136x25 cm czarny
Nr kat. 100550789
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















