słupek łazienkowy elita for all 40x180x12,6 cm czarny połysk re030400063510
Nr kat. 100257456
opis produktu
Rodzajem szafki podwieszanej jest SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 ELITA FOR ALL. To świetne rozwiązanie do Twojej nowoczesnej łazienki. Pozwoli na uzupełnienie strefy umywalkowej oraz ułatwi przechowywanie akcesoriów łazienkowych. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 ELITA FOR ALL posiada dwoje drzwiczek z metalowymi uchwytami w kolorze chromu oraz cichym domykiem, który gwarantuje ich delikatne zamykanie. Słupek jest wykonany z płyty laminowanej w czarnym kolorze z połyskiem. Został wyposażony w cztery półki z regulowaną wysokością. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 40 ELITA FOR ALL wynoszą - wysokość 180 cm, szerokość 40 cm i głębokość 13 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | RE030400063510 |
| Waga brutto: | 18.950 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Rodzajem szafki podwieszanej jest SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 ELITA FOR ALL. To świetne rozwiązanie do Twojej nowoczesnej łazienki. Pozwoli na uzupełnienie strefy umywalkowej oraz ułatwi przechowywanie akcesoriów łazienkowych. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 40 ELITA FOR ALL posiada dwoje drzwiczek z metalowymi uchwytami w kolorze chromu oraz cichym domykiem, który gwarantuje ich delikatne zamykanie. Słupek jest wykonany z płyty laminowanej w czarnym kolorze z połyskiem. Został wyposażony w cztery półki z regulowaną wysokością. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 40 ELITA FOR ALL wynoszą - wysokość 180 cm, szerokość 40 cm i głębokość 13 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | For All |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | RE030400063510 |
| Waga brutto: | 18.950 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy elita for all 40x180x12,6 cm czarny połysk re030400063510
Nr kat. 100257456
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






