słupek łazienkowy elegance 35,5x139x31,5 cm czarny
Nr kat. 100551257
opis produktu
Słupek łazienkowy Elegance 35,5x139x31,5 cm czarny to propozycja, którą charakteryzuje ponadczasowy kolor oraz nieszablonowa struktura powierzchni. Prezentowany słupek łazienkowy wyróżnia się pionowymi płycinami, które podkreślają jej smukłą formę oraz podwieszany montaż. Mebel łazienkowy czarny posiada matowe wykończenie powierzchni. Kolekcja wykonana z płyty ryflowanej i laminowanej pozwala z łatwością utrzymać czystość powierzchni. Wnętrze słupka łazienkowe wypełniają cztery półki. Zaś zastosowane drzwi uchylne wzbogaca lekki i dyskretny mechanizm domknięcia. Produkt występuje w komplecie z uchwytami w kolorze czerni oraz złota. Wymiary słupka łazienkowego sięgają 35.5 cm szerokości, 139 cm wysokości oraz 31.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 139 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Elegance 35,5x139x31,5 cm czarny to propozycja, którą charakteryzuje ponadczasowy kolor oraz nieszablonowa struktura powierzchni. Prezentowany słupek łazienkowy wyróżnia się pionowymi płycinami, które podkreślają jej smukłą formę oraz podwieszany montaż. Mebel łazienkowy czarny posiada matowe wykończenie powierzchni. Kolekcja wykonana z płyty ryflowanej i laminowanej pozwala z łatwością utrzymać czystość powierzchni. Wnętrze słupka łazienkowe wypełniają cztery półki. Zaś zastosowane drzwi uchylne wzbogaca lekki i dyskretny mechanizm domknięcia. Produkt występuje w komplecie z uchwytami w kolorze czerni oraz złota. Wymiary słupka łazienkowego sięgają 35.5 cm szerokości, 139 cm wysokości oraz 31.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 139 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy elegance 35,5x139x31,5 cm czarny
Nr kat. 100551257
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie

















