słupek łazienkowy devo vena 2.0 35x150x33 prawy arctic white ve2-s1d1sp35-2-f01
Nr kat. 100460449
opis produktu
Słupek łazienkowy Devo Vena 2.0 35x150x33 Prawy Arctic White Ve2-s1d1sp35-2-f01 to pojemny, wygodny w użytkowaniu i nowoczesny model o wymiarach sięgających 35 cm szerokości, 33 cm głębokości oraz 150 cm wysokości. Słupek łazienkowy posiada biały kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Model wyróżniają także frezowane uchwyty. Meble łazienkowe Devo wykonane zostały z płyty laminowanej, dzięki czemu zachowują nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Seria z systemem cichego domknięcia zwiększa komfort użytkowania mebli łazienkowych. Powyższa oferta dotyczy modelu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Kolor producenta: | Arctic White |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-S1D1SP35-2-F01 |
| Waga brutto: | 34 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Devo Vena 2.0 35x150x33 Prawy Arctic White Ve2-s1d1sp35-2-f01 to pojemny, wygodny w użytkowaniu i nowoczesny model o wymiarach sięgających 35 cm szerokości, 33 cm głębokości oraz 150 cm wysokości. Słupek łazienkowy posiada biały kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Model wyróżniają także frezowane uchwyty. Meble łazienkowe Devo wykonane zostały z płyty laminowanej, dzięki czemu zachowują nieskazitelny wygląd przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Seria z systemem cichego domknięcia zwiększa komfort użytkowania mebli łazienkowych. Powyższa oferta dotyczy modelu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Kolor producenta: | Arctic White |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-S1D1SP35-2-F01 |
| Waga brutto: | 34 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy devo vena 2.0 35x150x33 prawy arctic white ve2-s1d1sp35-2-f01
Nr kat. 100460449
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




