słupek łazienkowy devo gloria 2.0 40x172x33 cm prawy perfect touch parisian blue gl2-s2dpr40-1-f103
Nr kat. 100455707
opis produktu
Wiszącą, funkcjonalną szafką do łazienki jest Słupek Łazienkowy Devo Gloria 2.0 40x172x33 Cm Prawy Perfect Touch Parisian Blue Gl2-S2dpr40-1-F103. Jego prostokątny kształt o zaokrąglonych krawędziach nadaje wnętrzu subtelny i nowoczesny charakter. Słupek ma dwoje drzwi z systemem cichego domykania i wyposażony jest w szklane półki, tworząc wygodną przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Wykonany z laminowanej płyty MDF z gładkim wykończeniem, gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć. Granatowy kolor nadaje mu elegancji oraz stonowanej estetyki. Szafka jest dostępna także w innych kolorach, co pozwala na dopasowanie jej do własnego stylu łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Gloria 2.0 |
| Kolor producenta: | Parisian Blue |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 172 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | OU |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | GL2-S2DPR40-1-F103 |
| Waga brutto: | 44 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wiszącą, funkcjonalną szafką do łazienki jest Słupek Łazienkowy Devo Gloria 2.0 40x172x33 Cm Prawy Perfect Touch Parisian Blue Gl2-S2dpr40-1-F103. Jego prostokątny kształt o zaokrąglonych krawędziach nadaje wnętrzu subtelny i nowoczesny charakter. Słupek ma dwoje drzwi z systemem cichego domykania i wyposażony jest w szklane półki, tworząc wygodną przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Wykonany z laminowanej płyty MDF z gładkim wykończeniem, gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć. Granatowy kolor nadaje mu elegancji oraz stonowanej estetyki. Szafka jest dostępna także w innych kolorach, co pozwala na dopasowanie jej do własnego stylu łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Gloria 2.0 |
| Kolor producenta: | Parisian Blue |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 172 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | OU |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | GL2-S2DPR40-1-F103 |
| Waga brutto: | 44 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy devo gloria 2.0 40x172x33 cm prawy perfect touch parisian blue gl2-s2dpr40-1-f103
Nr kat. 100455707
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








