słupek łazienkowy defra rietti 35x140x32 cm dąb evoke 001-c-03518
Nr kat. 100569360
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Rietti |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 001-C-03518 |
| Waga brutto: | 24.723 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Rietti |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 001-C-03518 |
| Waga brutto: | 24.723 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy defra rietti 35x140x32 cm dąb evoke 001-c-03518
Nr kat. 100569360
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



