słupek łazienkowy defra lily 30x170x30 cm dąb craft złoty 001-c-03008
Nr kat. 100569309
opis produktu
Słupek łazienkowy Lily to klasyczne połączenie lekkiej formy z maksymalną funkcjonalnością od polskiej marki Defra. Fronty i korpus wykonano z płyty o grubości 16 mm w dębowym dekorze, co nadaje bryle nowoczesny i naturalny wygląd. Idealnie wpisuje się w modne aranżacje w stylu skandynawskim, minimalistycznym, loftowym lub japandi. Powierzchnie w odcieniu dębu Craft z widocznym rysunkiem słojów wnoszą przytulność, natomiast uchwyty i nóżki w czarnym kolorze dodają wnętrzu charakteru i podkreślają jego nowoczesny design. Dzięki kompaktowym wymiarom 30 x 170 x 30 cm szafka zmieści się każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu, zapewniając wygodną i estetyczną przestrzeń do przechowywania. Komfort użytkowania podkreślają fronty z cichym domykiem. Kolekcja Lily to ponadczasowy wybór dla osób ceniących praktyczne rozwiązania i wysublimowaną prostotę – sprawdzi się jako uzupełnienie komody łazienkowej lub wolnostojącej umywalki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Lily |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Złoty |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 001-C-03008 |
| Waga brutto: | 22.016 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Lily to klasyczne połączenie lekkiej formy z maksymalną funkcjonalnością od polskiej marki Defra. Fronty i korpus wykonano z płyty o grubości 16 mm w dębowym dekorze, co nadaje bryle nowoczesny i naturalny wygląd. Idealnie wpisuje się w modne aranżacje w stylu skandynawskim, minimalistycznym, loftowym lub japandi. Powierzchnie w odcieniu dębu Craft z widocznym rysunkiem słojów wnoszą przytulność, natomiast uchwyty i nóżki w czarnym kolorze dodają wnętrzu charakteru i podkreślają jego nowoczesny design. Dzięki kompaktowym wymiarom 30 x 170 x 30 cm szafka zmieści się każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu, zapewniając wygodną i estetyczną przestrzeń do przechowywania. Komfort użytkowania podkreślają fronty z cichym domykiem. Kolekcja Lily to ponadczasowy wybór dla osób ceniących praktyczne rozwiązania i wysublimowaną prostotę – sprawdzi się jako uzupełnienie komody łazienkowej lub wolnostojącej umywalki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Lily |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Złoty |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 001-C-03008 |
| Waga brutto: | 22.016 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy defra lily 30x170x30 cm dąb craft złoty 001-c-03008
Nr kat. 100569309
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





