słupek łazienkowy defra bonito 35x186x32 cm biały połysk 174-c-03502
Nr kat. 100569377
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Bonito |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 186 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom połysk |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 174-C-03502 |
| Waga brutto: | 27.164 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Bonito |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 186 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom połysk |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 174-C-03502 |
| Waga brutto: | 27.164 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy defra bonito 35x186x32 cm biały połysk 174-c-03502
Nr kat. 100569377
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





