słupek łazienkowy comad aruba 35x170x32 cm jasne drewno aruba craft 804 fsc
Nr kat. 100317887

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA to rodzaj szafki podwieszanej, która jest doskonałym rozwiązaniem do strefy umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki oraz praktyczny kosz. Posiada drzwiczki z frezowanymi uchwytami oraz z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 804 FSC |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA to rodzaj szafki podwieszanej, która jest doskonałym rozwiązaniem do strefy umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki oraz praktyczny kosz. Posiada drzwiczki z frezowanymi uchwytami oraz z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 804 FSC |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy comad aruba 35x170x32 cm jasne drewno aruba craft 804 fsc
Nr kat. 100317887
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA to rodzaj szafki podwieszanej, która jest doskonałym rozwiązaniem do strefy umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki oraz praktyczny kosz. Posiada drzwiczki z frezowanymi uchwytami oraz z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY Z KOSZEM 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 804 FSC |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


