słupek łazienkowy comad aruba 35x170x32 cm jasne drewno aruba craft 800 fsc
Nr kat. 100317888

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA jest nowoczesną szafką podwieszaną. Doskonale sprawdzi się w strefie umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki, które pozwolą na wygodne przechowywanie i segregację akcesoriów łazienkowych. Posiada dwoje drzwiczek z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz z płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 800 FSC |
| Waga brutto: | 28 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA jest nowoczesną szafką podwieszaną. Doskonale sprawdzi się w strefie umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki, które pozwolą na wygodne przechowywanie i segregację akcesoriów łazienkowych. Posiada dwoje drzwiczek z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz z płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 800 FSC |
| Waga brutto: | 28 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy comad aruba 35x170x32 cm jasne drewno aruba craft 800 fsc
Nr kat. 100317888
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA jest nowoczesną szafką podwieszaną. Doskonale sprawdzi się w strefie umywalkowej łazienki. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA wyposażony jest w półki, które pozwolą na wygodne przechowywanie i segregację akcesoriów łazienkowych. Posiada dwoje drzwiczek z cichym domykiem zapewniającym ich delikatne zamykanie. Został wykonany z płyty MDF oraz z płyty laminowanej. Wykończony jest w kolorze jasnego drewna. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 COMAD ARUBA posiada prostokątny kształt. Jego wymiary wynoszą - wysokość 170 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 800 FSC |
| Waga brutto: | 28 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


