słupek łazienkowy 35 roca gap
Nr kat. 100264313
opis produktu
Nowoczesny SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ROCA GAP jest rodzajem szafki podwieszanej. Posiada drzwiczki z uchwytem oraz cichym domykiem, który gwarantuje ich delikatne zamykanie. Zapewnia jakość i komfort użytkowania. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ROCA GAP wykonany jest z płyty MDF. Jego front i korpus są lakierowane. Utrzymany jest w białym kolorze z połyskiem. Został wyposażony w półki z regulowaną wysokością, które ułatwią wygodne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 35 ROCA GAP wynoszą - wysokość 120 cm, szerokość 35 cm i głębokość 20 cm. Produkt jest zmontowany. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Gap |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty i korpus |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | A857367806 |
| Waga brutto: | 20 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ROCA GAP jest rodzajem szafki podwieszanej. Posiada drzwiczki z uchwytem oraz cichym domykiem, który gwarantuje ich delikatne zamykanie. Zapewnia jakość i komfort użytkowania. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ROCA GAP wykonany jest z płyty MDF. Jego front i korpus są lakierowane. Utrzymany jest w białym kolorze z połyskiem. Został wyposażony w półki z regulowaną wysokością, które ułatwią wygodne przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Wymiary SŁUPKA ŁAZIENKOWEGO 35 ROCA GAP wynoszą - wysokość 120 cm, szerokość 35 cm i głębokość 20 cm. Produkt jest zmontowany. Objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Gap |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty i korpus |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | A857367806 |
| Waga brutto: | 20 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy 35 roca gap
Nr kat. 100264313
Zobacz inne z kolekcji





