słupek łazienkowy oristo siena uni 35x160x32 cm brązowy mat or45-sb1d-35-21
Nr kat. 100430419
opis produktu
Nowoczesny Słupek Łazienkowy 35 Oristo Siena jest bardzo dobrą propozycją do strefy umywalkowej. Zachwyca swoim designem oraz funkcjonalnością. Wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej, cechuje się trwałością, wytrzymałością i odpornością na wilgoć oraz mechaniczne uszkodzenia. Został wykończony w eleganckim brązowym kolorze z matową powierzchnią i wyposażony jest w uchwyt oraz cichy domyk. Jego wysokość wynosi 160 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Słupek dostępny jest również w innych kolorach oraz rozmiarach. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Kolor producenta: | Mokka |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR45-SB1D-35-21 |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny Słupek Łazienkowy 35 Oristo Siena jest bardzo dobrą propozycją do strefy umywalkowej. Zachwyca swoim designem oraz funkcjonalnością. Wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej, cechuje się trwałością, wytrzymałością i odpornością na wilgoć oraz mechaniczne uszkodzenia. Został wykończony w eleganckim brązowym kolorze z matową powierzchnią i wyposażony jest w uchwyt oraz cichy domyk. Jego wysokość wynosi 160 cm, szerokość 35 cm i głębokość 32 cm. Słupek dostępny jest również w innych kolorach oraz rozmiarach. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Kolor producenta: | Mokka |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR45-SB1D-35-21 |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy oristo siena uni 35x160x32 cm brązowy mat or45-sb1d-35-21
Nr kat. 100430419
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



