słupek łazienkowy oristo brylant uni 35x160x32 cm czerwony mat or36-sb2d-35-19-v3
Nr kat. 100430306
opis produktu
Słupek Łazienkowy 35 Oristo Brylant to wyjątkowy mebel, którego oryginalny czerwony kolor umożliwia piękne wykończenie strefy umywalkowej łazienki, zapewniając wygodę i funkcjonalność. Wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej, jest trwały i wytrzymały. Jego fronty z MDF-u lakierowanego są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości. Mebel wyposażony jest w 2 drzwi z ukrytymi uchwytami oraz cichym domykiem. Jego wymiary to 160 cm wysokości, 35 cm szerokości i 32 cm głębokości. Słupek dostępny jest również w innych kolorach. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | brylant |
| Kolor producenta: | Ceglany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR36-SB2D-35-19-V3 |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek Łazienkowy 35 Oristo Brylant to wyjątkowy mebel, którego oryginalny czerwony kolor umożliwia piękne wykończenie strefy umywalkowej łazienki, zapewniając wygodę i funkcjonalność. Wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej, jest trwały i wytrzymały. Jego fronty z MDF-u lakierowanego są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości. Mebel wyposażony jest w 2 drzwi z ukrytymi uchwytami oraz cichym domykiem. Jego wymiary to 160 cm wysokości, 35 cm szerokości i 32 cm głębokości. Słupek dostępny jest również w innych kolorach. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | brylant |
| Kolor producenta: | Ceglany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR36-SB2D-35-19-V3 |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy oristo brylant uni 35x160x32 cm czerwony mat or36-sb2d-35-19-v3
Nr kat. 100430306
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



