słupek łazienkowy 35 oristo anna
Nr kat. 100235102
opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ORISTO ANNA OR40-SB1D2S-35-1 to rodzaj szafki wiszącej. Dzięki niej zaoszczędzisz przestrzeń oraz zwiększysz komunikację w swojej łazience. Łatwo utrzymasz czystość, nawet pod meblem. Posiada drzwiczki oraz dwie szuflady z frezowanymi uchwytami i cichym domykiem. Wyposażony jest w dwie szklane regulowane półki ułatwiające przechowywanie akcesoriów łazienkowych. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ORISTO ANNA OR40-SB1D2S-35-1 ma wymiary – wysokość 155 cm, szerokość 35 cm i głębokość 33 cm. Jego białe fronty z połyskiem są wykonane z wilgocioodpornej lakierowanej płyty MDF. Biały korpus z połyskiem to to wilgocioodporna lakierowana płyta wiórowa.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | anna |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 155 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | OR40-SB1D2S-35-1 |
| Waga brutto: | 39 kg |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ORISTO ANNA OR40-SB1D2S-35-1 to rodzaj szafki wiszącej. Dzięki niej zaoszczędzisz przestrzeń oraz zwiększysz komunikację w swojej łazience. Łatwo utrzymasz czystość, nawet pod meblem. Posiada drzwiczki oraz dwie szuflady z frezowanymi uchwytami i cichym domykiem. Wyposażony jest w dwie szklane regulowane półki ułatwiające przechowywanie akcesoriów łazienkowych. SŁUPEK ŁAZIENKOWY 35 ORISTO ANNA OR40-SB1D2S-35-1 ma wymiary – wysokość 155 cm, szerokość 35 cm i głębokość 33 cm. Jego białe fronty z połyskiem są wykonane z wilgocioodpornej lakierowanej płyty MDF. Biały korpus z połyskiem to to wilgocioodporna lakierowana płyta wiórowa.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | anna |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 155 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | OR40-SB1D2S-35-1 |
| Waga brutto: | 39 kg |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy 35 oristo anna
Nr kat. 100235102
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








