słupek łazienkowy roca extra 40x180x35,2 cm dąb hamilton a857956464
Nr kat. 100570353
opis produktu
Słupek łazienkowy Roca Extra 40x180x35,2 cm dąb hamilton a857956464 to propozycja, która wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę oraz przytulne wzornictwo. Powyższy mebel łazienkowy drewnopodobny pokrywa wzór usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlając naturalną strukturę dębu. Dwudrzwiowy słupek łazienkowy z sześcioma półkami wewnętrznymi przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Jego minimalistyczna forma oraz naturalna kolorystyka wpisuje się w różnorodne nurty aranżacyjne. Meble łazienkowe Roca powstała z trwałej płyty laminowanej o właściwościach odpornych na wilgoć, odbarwienia oraz zarysowania. Produkt, którego wymiary sięgają 40 cm szerokości, 180 cm wysokości oraz 35.2 cm głębokości, otwierany jest poprzez dociśnięcie frontu do korpusu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857956464 |
| Waga brutto: | 33.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Roca Extra 40x180x35,2 cm dąb hamilton a857956464 to propozycja, która wprowadzi do wnętrza naturalną kolorystykę oraz przytulne wzornictwo. Powyższy mebel łazienkowy drewnopodobny pokrywa wzór usłojenia, perfekcyjnie odzwierciedlając naturalną strukturę dębu. Dwudrzwiowy słupek łazienkowy z sześcioma półkami wewnętrznymi przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Jego minimalistyczna forma oraz naturalna kolorystyka wpisuje się w różnorodne nurty aranżacyjne. Meble łazienkowe Roca powstała z trwałej płyty laminowanej o właściwościach odpornych na wilgoć, odbarwienia oraz zarysowania. Produkt, którego wymiary sięgają 40 cm szerokości, 180 cm wysokości oraz 35.2 cm głębokości, otwierany jest poprzez dociśnięcie frontu do korpusu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857956464 |
| Waga brutto: | 33.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy roca extra 40x180x35,2 cm dąb hamilton a857956464
Nr kat. 100570353
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



