słupek łazienkowy roca extra 40x180x12,6 cm biały połysk a857911806
Nr kat. 100570337
opis produktu
Słupek łazienkowy Roca Extra 40x180x12,6 cm biały połysk a857911806 to model, który dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym oraz minimalistycznym. Powyższa kolekcja mebli łazienkowych Roca Extra charakteryzuje się gładką powierzchnią, uniwersalną kolorystyką oraz prostym kształtem. Prezentowany słupek łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni. Jasna barwa, a także podwieszana konstrukcja mebla, zapewniają wizualną lekkość powyższego produktu. Model wyposażony został w podwójne drzwi uchylne. Klasyczne uchwyty słupka łazienkowego zastępuje nowoczesny mechanizm, który pozwala wygodnie otwierać i zamykać drzwi poprzez naciśnięcie frontu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857911806 |
| Waga brutto: | 18.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Roca Extra 40x180x12,6 cm biały połysk a857911806 to model, który dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym oraz minimalistycznym. Powyższa kolekcja mebli łazienkowych Roca Extra charakteryzuje się gładką powierzchnią, uniwersalną kolorystyką oraz prostym kształtem. Prezentowany słupek łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni. Jasna barwa, a także podwieszana konstrukcja mebla, zapewniają wizualną lekkość powyższego produktu. Model wyposażony został w podwójne drzwi uchylne. Klasyczne uchwyty słupka łazienkowego zastępuje nowoczesny mechanizm, który pozwala wygodnie otwierać i zamykać drzwi poprzez naciśnięcie frontu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Extra |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Prawa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857911806 |
| Waga brutto: | 18.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy roca extra 40x180x12,6 cm biały połysk a857911806
Nr kat. 100570337
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



