sepia brąz
Nr kat. 100085797
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.10 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Outlet: | Tak |
BRINTONS AGNELLA SPÓŁKA Z O.O. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 42 15-113 BIAŁYSTOK POLSKA Dywany@agnella.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 0.60 x 1.10 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Outlet: | Tak |
BRINTONS AGNELLA SPÓŁKA Z O.O. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 42 15-113 BIAŁYSTOK POLSKA Dywany@agnella.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
sepia brąz
Nr kat. 100085797
Pamiętaj o



