ścianka prysznicowa boczna 90x190 huppe alpha 2 a20535069322
Nr kat. 100257184
opis produktu
Praktycznym i eleganckim elementem wyposażenia łazienki może być ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 90X190 HUPPE ALPHA 2 A20535069322. Produkt cechuje się wysoką jakością wykonania i doskonałą trwałością. Przeznaczony jest do drzwi prysznicowych przesuwnych. ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 90X190 HUPPE ALPHA 2 A20535069322 wykonana jest z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w kolorze chromu. Zastosowane szkło jest bezpieczne. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką. Dzięki niej na szkle nie tworzą się zabrudzenia i łatwo utrzymać je w czystości. Wymiary ścianki prysznicowej wynoszą – wysokość 190 cm i szerokość 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Alpha 2 |
| Materiał brodzika: | Szkło |
| Dostawca: | HUPPE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | A20535069322 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Praktycznym i eleganckim elementem wyposażenia łazienki może być ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 90X190 HUPPE ALPHA 2 A20535069322. Produkt cechuje się wysoką jakością wykonania i doskonałą trwałością. Przeznaczony jest do drzwi prysznicowych przesuwnych. ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 90X190 HUPPE ALPHA 2 A20535069322 wykonana jest z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w kolorze chromu. Zastosowane szkło jest bezpieczne. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką. Dzięki niej na szkle nie tworzą się zabrudzenia i łatwo utrzymać je w czystości. Wymiary ścianki prysznicowej wynoszą – wysokość 190 cm i szerokość 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Alpha 2 |
| Materiał brodzika: | Szkło |
| Dostawca: | HUPPE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | A20535069322 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ścianka prysznicowa boczna 90x190 huppe alpha 2 a20535069322
Nr kat. 100257184
Przeglądaj inne z kolekcji



