ścianka prysznicowa boczna 100x190 huppe alpha 2 a20537069322
Nr kat. 100257185
opis produktu
Wyposażeniem nowoczesnej łazienki może być praktyczna i elegancka ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 100X190 HUPPE ALPHA 2 A20537069322. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i doskonałą trwałością. Przeznaczona jest do drzwi prysznicowych przesuwnych. ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 100X190 HUPPE ALPHA 2 A20537069322 zrobiona jest z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w kolorze chromu. Zastosowane szkło jest bezpieczne. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką, która chroni je przed zabrudzeniami i osadami oraz pozwala na łatwe czyszczenie. Wymiary ścianki prysznicowej wynoszą – wysokość 190 cm i szerokość 100 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Alpha 2 |
| Materiał brodzika: | Szkło |
| Dostawca: | HUPPE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | A20537069322 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wyposażeniem nowoczesnej łazienki może być praktyczna i elegancka ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 100X190 HUPPE ALPHA 2 A20537069322. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i doskonałą trwałością. Przeznaczona jest do drzwi prysznicowych przesuwnych. ŚCIANKA PRYSZNICOWA BOCZNA 100X190 HUPPE ALPHA 2 A20537069322 zrobiona jest z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w kolorze chromu. Zastosowane szkło jest bezpieczne. Zostało ono pokryte nowoczesną powłoką, która chroni je przed zabrudzeniami i osadami oraz pozwala na łatwe czyszczenie. Wymiary ścianki prysznicowej wynoszą – wysokość 190 cm i szerokość 100 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Alpha 2 |
| Materiał brodzika: | Szkło |
| Dostawca: | HUPPE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | A20537069322 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ścianka prysznicowa boczna 100x190 huppe alpha 2 a20537069322
Nr kat. 100257185
Przeglądaj inne z kolekcji



