rynna odwodnieniowa do kompletowania z rusztem jano drain pro line l850
Nr kat. 100413167
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
|---|---|
| W komplecie: |
|
| Typ produktu: | Odpływy liniowe |
| Rozmiar: | 85 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 12.40 cm |
| Głębokość montażowa: | 7.20 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 45 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
|---|---|
| W komplecie: |
|
| Typ produktu: | Odpływy liniowe |
| Rozmiar: | 85 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 12.40 cm |
| Głębokość montażowa: | 7.20 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 45 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
rynna odwodnieniowa do kompletowania z rusztem jano drain pro line l850
Nr kat. 100413167
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





